مهاجرت با کپیتال اینترنشنال

یک سوم ساکنین کانادا را مهاجرین تشکیل می‌دهند و به نظر می‌رسد، طی سال‌های آینده این آمار به نصف ساکنین کانادا برسد.
به طور کلی با توجه به افزایش مهاجرت به کانادا، مسئولین این کشور ماهانه در قوانین و مدارک مورد نیاز پذیرش مهاجران تغییراتی ایجاد می‌کنند که آگاهی از آن‌ها برای دریافت مهاجرت کم‌دردسر و کم‌هزینه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
از این رو پیشنهاد می‌کنیم، پیش از هر اقدامی به تحقیق و بررسی همه جانبه در مورد مهاجرت به کانادا و پیش‌زمینه‌های لازم در سال 2020 بپردازید، تا هم سریعتر و هم با هزینه کم‌تری اجازه اقامت و زندگی در کانادا را دریافت کنید.

شرکت مهاجرتی کپیتال اینترنشنال یک شرکت حقوقی ثبت شده در کانادا و تحت نظارت ” جامعه مشاورین مهاجرتی تایید شده ICCRC ” با کد اختصاری R416239 می باشد.

خانم فریبا نامورراد از سال 2005 به عنوان دستیار، مشاور و مترجم  وکیل حقوقی و مهاجرتی در دفتر حقوقی  آقای مک مستر پولمن – وکیل یایه یک کانادایی در تورونتو، مشغول به کار و فراگرفتن روشهای مهاجرتی شدند.

شرکت کپیتال اینترنشنال canadacis با همکاری تیمی از متخصصین رشته های مختلف، دارای سال ها تجربه در فراهم آوردن امکان اقامت دایم کانادا و سایر کشورها برای متقاضیان واجد شرایط می باشد. موکلین عمده این شرکت شامل تجار و مدیران ، متخصصین رشته های مختلف، دانشجویان، صاحبان مشاغل آزاد، و افراد علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا، امریکا، اروپا و سایر کشورهای مهاجر پذیر می باشند. همچنین علاقمندان به تحصیل در کانادا و آمریکا در کلیه مقاطع تحصیلی می توانند از خدمات اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی این شرکت استفاده نمایند.